Grozs (0)
 

Par mums

Kampenuss
Izgatavojam augstas kvalitātes koka izstrādājumus. Mūsu darbības sfēra ir plaša: no mēbelēm, durvīm un trepēm līdz tādiem dizaina priekšmetiem kā karotes un velosipēdu stūres.

Uzņēmumadibinātājs Inguss Kampenuss ir aizrautīgs sava amata meistars, kurš ir atradis citus tikpat aizrautīgus galdniekus un apvienojis tos vienā uzņēmumā.

Pamatprincipi
Labs dizains, augsta kvalitāte un norunāto termiņu ievērošana ir mūsu pamatvērtības. Savā darbā mēs maksimāli cenšamies izmantot Latvijas materiālus.

Ilgtspēja
Mūsu ražotās lietas ir ērti lietojamas un viegli kopjamas. Mēbeles, kas tiek regulāri koptas, jums kalpos tiešām ilgi. Mēs strādājam tā, lai izgatavotās mēbeles mantotu nākamās paaudzes.

Mums rūp galdniecības nozares nākotne, tāpēc sadarbībā ar vietējo profesionālo vidusskolu apmācām jaunos galdniekus. Mācekļiem tā ir vērtīga pieredze, savukārt mums – iespēja atrast jaunus, aizrautīgus darbiniekus.

Dizains
Jaunas idejas gūstam ceļojot, ka arī iedvesmojoties no dažādiem pasaules dizaineriem un ražotājiem. Esam izveidojuši lielisku sadarbību ar Reini Saliņu, Spot Architects un Woodstick.

Kampenuss produktus varat iegādāties mūsu internetveikalā, kā arī veikalā Riija. Vienmēr esam atvērti jaunām sadarbības iespējām ar dizaineriem un ražotājiem. Ja esam jūs ieinteresējuši, sūtiet e-pastu vai zvaniet.

 

Darbi

 

Kontakti

+371 292 761 32
info@kampenuss.lv
"Kantes", Līvi, Drabešu pagasts,
Amatas novads, LV-4101, Latvija